ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
  • تماس با ما

    09170071345

  • ارسال ایمیل

    keetcars@gmail.com

  • تماس با ما
 7 روش برتر برای ضدسرقت پراید111

7 روش برتر برای ضدسرقت پراید111

برای ضدسرقت پراید111، باید مواردی را رعایت کنیم تا احتمال سرقت از خودروی خود را کاهش دهیم. در این مقاله به این موارد می‌پردازیم.

روشهای برتر برای ضدسرقت پراید111

1)نصب محافظ درب ؛

پراید 111 به دلیل ضعف بدنه در قسمت زیر دستگیره‌های درب، به راحتی توسط سارقان باز می‌شود. بنابراین، نصب محافظ درب برای این خودرو ضروری است. محافظ درب از ورود ابزار سارق به زیر دستگیره‌ها جلوگیری می‌کند و احتمال سرقت خودرو را کاهش می‌دهد.

2)نصب قفل سوییچی درب؛

قفل‌های درب خودرو پراید به دلیل ضعف بدنه، به راحتی توسط ابزار سارق تخریب می‌شوند. بنابراین، تعویض قفل‌های درب با مدل سوییچی تیتان پراید 111، یکی از بهترین راه‌های افزایش امنیت خودرو است.

3)کور کردن شاسی های درب ؛

کور کردن شاسی شاسی‌ها و زبونه‌های قفل مرکزی روی درب، یکی از راه‌های افزایش امنیت خودرو است. این کار باعث می‌شود که سارقان نتوانند با خم کردن کلاف درب، آن را باز کنند.

4)نصب قفل کاپوت ؛

هنگامی که کاپوت خودرو را قفل می‌کنید، دیگر نمی‌توانید از داخل، خارج یا از طریق سیم کاپوت آن را باز کنید. برای باز کردن کاپوت، باید کلید خودقفل را بچرخانید.

5)محافظ باتری ؛

با نصب محافظ باتری، باتری خودرو شما در برابر سرقت محافظت می‌شود. محافظ باتری دارای پیچ ضدسرقت مخصوص به خود است که باز کردن آن را برای سارقان دشوار می‌کند.

6)نصب قفل سوییچی صندوق ؛

قفل صندوق خودرو پراید به دلیل ضعف بدنه، به راحتی توسط ابزار سارق تخریب می‌شود. بنابراین، تعویض قفل صندوق با مدل سوییچی تیتان، یکی از بهترین راه‌های افزایش امنیت خودرو است.

یکی دیگر از روش‌های افزایش امنیت صندوق خودرو پراید، خلاص کردن یا جمع کردن سیم شاسی بغل صندلی که با آن صندوق را باز می‌کنید و نصب یک پمپ مجزا برای صندوق است. این پمپ می‌تواند از طریق ریموت، کلید یا سایر دستگاه‌های کنترل از راه دور باز شود.

7)نصب پیچ ضدسرقت چرخ؛

یکی از پیچ‌های چرخ خودرو با سایر پیچ‌ها متفاوت است. این پیچ دارای شکل خاص و منحصربه‌فردی است که فقط با آچار مخصوص آن قابل باز شدن است. این امر باعث می‌شود که سارقان از سرقت خودرو منصرف شوند.

پیچ‌های ضدسرقت معمولاً دارای یک سری دندانه‌های خاص هستند که باز کردن آن را بدون آچار مخصوص دشوار می‌کند. سارقان معمولاً ابزارهای خاصی برای باز کردن پیچ‌های ضدسرقت دارند، اما این ابزارها گران هستند و یافتن آنها دشوار است.


متن ویرایش شده:

برای افزایش امنیت خودرو، می‌توانید اپلیکیشن کیت کارز رو دانلود کنید این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا خدمات نصب تجهیزات امنیتی خودرو را در آدرس خودتان دریافت کنید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *