برای دیدن ویدیو های بیشتر کلیک کنید 

ساعت خدمات
 • دو شنبه 8.00 - 20.00
 • سه شنبه 8.00 - 20.00
 • چهارشنبه 8.00 - 20.00
 • پنج شنبه 8.00 - 20.00
 • جمعه 8.00 - 20.00
 • شنبه 8.00 - 20.00
 • یکشنبه 8.00 - 20.00

ارتقای امنیت خودرو باتجهیزات ضدسرقت خودرو

ضدسرقت خودرو همچنین نصب تجهیزات امنیتی بر روی خودروهای ایرانی می‌تواند از سرقت‌ها و تلاش‌های ناخواسته دیگران برای دزدیدن خودروها جلوگیری کند. این تجهیزات، کارایی متفاوتی دارند و می‌توانند باعث کاهش احتمال سرقت و افزایش امنیت خودرو شوند. برخی از تجهیزات امنیتی که می‌توانید بر روی خودروهای ایرانی نصب کنید عبارتند از:

 1. قفلهای سوییچی دربها: این قفل‌ها بر روی درهای خودرو نصب می‌شوند و از دسترسی سارق به درها جلوگیری می‌کنند. این قفل‌ها از طریق کلیدی خاص قابل باز و بسته شدن هستند.

 2. تقویت کلاف: تقویت کلاف (Steering Wheel Lock) یک ابزار فلزی است که به کلاف فرمان خودرو اتصال می‌یابد و جلوی حرکت آن را می‌گیرد. این ابزار باعث کاهش امکان دزدیدن خودرو توسط سارقان می‌شود.

 3. محافظ دربها: این محافظ‌ها بر روی کناره‌های درهای خودرو قرار می‌گیرند و از تلاش‌های سارق برای باز کردن درها جلوگیری می‌کنند.

 4. صندوق پرون: صندوق پرون (Gear Lock) یک سیستم قفل‌گذاری بر روی صندوق عقب خودرو است که جلوی دسترسی سارقان به آن را می‌گیرد.

 5. قفل کاپوت: این قفل بر روی کاپوت خودرو نصب می‌شود و جلوی دسترسی سارقان به محتویات موتور و قطعات داخلی خودرو را می‌گیرد.

 6. محافظ باتری: محافظ‌های باتری از دسترسی سارقان به باتری خودرو و جلوگیری از قطع ناخواسته آن جلوگیری می‌کنند.

 7. ایمن‌سازی صندوق: با نصب ایمن‌سازی صندوق می‌توانید دسترسی به محتویات صندوق عقب را محدود کنید و سرقت از صندوق را کاهش دهید

به یاد داشته باشید که هیچ سیستم امنیتی به طور مطلق قادر به جلوگیری از سرقت نیست، اما استفاده از تجهیزات امنیتی می‌تواند احتمال سرقت و دزدی را به شدت کاهش دهد و برای شما بهترین حفاظت را ارائه کند. همچنین، توصیه می‌شود تا محل پارک خودرو را با دقت انتخاب کنید و همیشه در محل‌های امن و مناسب پارک کنید.

برای خودروهای خانواده ایران‌خودرو، سایپا و رنو که طراحی تولید قدیم هستند مانند پرشیا، پژو 207، تندر نود، ساندرو، پراید، تیبا، ساینا و غیره، نصب تجهیزات امنیتی می‌تواند به شدت به افزایش امنیت این خودروها کمک کند و از سرقت آن‌ها جلوگیری کند.

خدمات ارائه شده برای خودرو های ایرانی

این خدمات برای خودروهای خانواده ایرانی مثل ایرانخودرو ،سایپا،رنو

خانواده ایرانخودرو ؛پژو206،پژو207،پرشیا،پژو405،دنا،سمند،رانا،پژو206SD،سمند سورن پلاس 

خانواده سایپا؛خورو های کوییک ،تیبا،ساینا،پراید111،پراید صبا،تیبا2،تیبا1،پراید132

خانواده رنو؛ساندرو ،تندر90

بله، خدمات ارائه‌شده برای خودروهای خانواده ایرانخودرو، سایپا و رنو عبارتند از:

 1. پژو 206: این خودرو دارای قفلهای سوییچی دربها و محافظ دربها می‌تواند از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری کند. همچنین، تقویت کلاف، قفل کاپوت و محافظ باتری نیز از جمله تجهیزاتی هستند که می‌توانند از سرقت خودرو جلوگیری کنند.

 2. پژو 207: نصب ایموبیلایزر بر روی این خودرو می‌تواند از راه‌اندازی خودرو توسط کلیدهای کپی‌شده جلوگیری کند. همچنین، قفل کاپوت و محافظ باتری نیز از دسترسی سارقان به قطعات داخلی خودرو جلوگیری می‌کنند.

 3. پرشیا: محافظ دربها و محافظ ایموبیلایزر می‌توانند از دسترسی سارقان به درها و سیستم‌های راه‌اندازی جلوگیری کنند. همچنین، قفل کاپوت و محافظ باتری نیز از سرقت قطعات داخلی خودرو مانند باتری جلوگیری می‌کنند.

 4. پژو 405: قفل‌های سوییچی دربها و محافظ دربها از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری می‌کنند. همچنین، تقویت کلاف و قفل کاپوت می‌توانند از سرقت خودرو جلوگیری کنند.

 5. سمند: قفل‌های سوییچی دربها و محافظ دربها می‌توانند از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری کنند. همچنین، نصب آلارم حساس به تکان می‌تواند تلاش سارق برای دسترسی به قفل‌ها را از بین ببرد.

 6. رانا: نصب ایموبیلایزر و دوربین‌های خودرو می‌تواند از راه‌اندازی خودرو توسط کلیدهای کپی‌شده جلوگیری کند و اطلاعات مفیدی در صورت سرقت فراهم کند.

 7. پژو 206 SD و سمند سورن پلاس: نصب محافظ دربها و قفل کاپوت می‌تواند از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری کند.

خانواده سایپا:

 1. خودروهای کوییک، تیبا و ساینا: نصب ایموبیلایزر و دوربین‌های خودرو می‌توانند از راه‌اندازی خودرو توسط کلیدهای کپی‌شده جلوگیری کنند و در صورت لزوم، تصاویر مفیدی را ضبط کنند.

 2. پراید 111 و پراید صبا: قفل‌های سوییچی دربها و محافظ دربها از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری کنند.

 3. تیبا 2 و تیبا 1: نصب آلارم حساس به تکان می‌تواند تلاش سارق برای دسترسی به قفل‌ها را از بین ببرد.

 4. پراید 132: قفل‌های سوییچی دربها و محافظ دربها از دسترسی سارقان به خودرو جلوگیری می‌کنند.

خانواده رنو:

 1. ساندرو و تندر 90: نصب سیستم‌های ردیابی GPS می‌توانند در صورت سرقت، اطلاعات مفیدی را از سارقان به دست شما برسانند و به پیدا کردن خودرو کمک کنند.

استفاده از تجهیزات امنیتی مختلف به صورت ترکیبی می‌تواند به شدت به افزایش امنیت خودروهای خانواده ایران‌خودرو، سایپا و رنو کمک کند و احتمال سرقت آن‌ها را به حداقل برساند. انتخاب تجهیزات با کیفیت و مورد تأیید می‌تواند از حفاظت مطمئن‌تری برخوردار شود و از خسارات مالی ناشی از سرقت خودرو جلوگیری کند.

هزینه نصب تجهیزات امنیتی خودرو

نرخ خدمات

توافقی

 • قفل سوییچی درب و صندوق
 • تقویت کلاف درب
 • محافظ ایسیو
 • محافظ درب
 • نصب محافظ باتری

نرخ خدمات

توافقی

 • نصب قفل کاپوت
 • ایمن کردن صندوق خودرو
 • پیچ ضدسرقت چرخ
 • صندوق پرون
 • قفل زاپاس