ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
 • تماس با ما

  09170071345

 • ارسال ایمیل

  keetcars@gmail.com

 • تماس با ما
 جدید ترین سرقت صندوق ساینا ؟!

جدید ترین سرقت صندوق ساینا ؟!

برای ضدسرقت صندوق ساینا، ابتدا باید بدانید که صندوق ساینا به طور پیش‌فرض فاقد قفل است. بنابراین، سارقان می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلفی به آن دسترسی پیدا کنند. یکی از جدیدترین روش‌های سرقت صندوق ساینا، استفاده از سیم شاسی بغل صندلی است.

روشهای ضدسرقت صندوق ساینا؟!

صندوق ساینا به دلیل ساختاری که دارد، یکی از نقاط آسیب‌پذیر این خودرو محسوب می‌شود. سارقان معمولاً از قسمتی از صندوق که در مجاورت لولا قرار دارد، دست خود را وارد صندوق کرده و با استفاده از ابزار مخصوص، درب صندوق را باز می‌کنند.

برای ایمن‌سازی درب صندوق ساینا، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1)محافظ صندوق نصب کنید ؛

محافظ درب صندوق از سیم صندوق نیز محافظت می‌کند. سیم صندوق یکی از نقاطی است که سارق از آن برای باز کردن درب صندوق استفاده می‌کند. محافظ درب صندوق با پوشاندن این سیم، مانع از دسترسی سارق به آن می‌شود.

با نصب محافظ درب صندوق، سارق دیگر نمی‌تواند به راحتی ابزار خود را وارد صندوق کند و درب صندوق را باز کند. همچنین، محافظ درب صندوق از سیم صندوق نیز محافظت می‌کند و احتمال سرقت لوازم داخل صندوق ساینا را به شدت کاهش می‌دهد.

2)جمع کردن سیم شاسی بغل صندلی

اگر برای درب صندوق خودروی خود محافظ نصب می‌کنید، توجه داشته باشید که ضامن بغل صندلی جلو، که با کشیدن آن درب صندوق باز می‌شود، باید از زبانه درب جدا شود و در جای دیگری و به صورت مخفی قرار داده شود. این کار باعث می‌شود که در مواقع اضطراری، اگر پمپ درب صندوق سوخته یا به هر دلیلی کار نکند، بتوانید درب صندوق را باز کنید.

چرا سیم باید جمع بشه ؟بعضی از سارقا برای باز کردن درب صندوق درب جلو خودرو رو باز میکنند و شاسی بغل صندلی رو میزنند و درب صندوق رو باز میکنند و برای این منظور سیم جمع میشه و پشت صندلی عقب گذاشته میشه

3)خلاص کردن شاسی بغل صندلی

یکی از روش‌هایی که می‌توانید برای افزایش امنیت درب صندوق خودرو ساینا خود انجام دهید، خلاص کردن سیم رهاکننده درب صندوق است. این کار باعث می‌شود که سیم رهاکننده دیگر کار نکند و سارقان نتوانند از آن برای باز کردن درب صندوق استفاده کنند.

نکته مهم؛ در این روش این است که اگر روش سوم را انجام دهید، باید بدانید که معمولاً در خودروهای ساینا باز شدن درب صندوق از طریق ریموت نیز امکان‌پذیر است. در شرایط حساسی که ممکن است پیش بیاید، مانند تمام شدن باتری ریموت یا سوختن پمپ مرکزی، دیگر نمی‌توانید درب صندوق را باز کنید. در این صورت، روش دوم می‌تواند به شما کمک کند.

پیشنهاد من اینکه اگر میخواید ضدسرقت کنید صندوق ساینا رو روش یک و دو رو انجام بدید چون توی شرایط های حساس اگر باتری ریموت تموم بشه دیگه میتونید درب صندوق رو هم باز کنید

موارد امنیتی دیگه ای که برای ضدسرقت ساینا نیازه نصب بشه ؟

 • محافظ ضدسرقت درب 
 • قفل های سوییچی درب 
 • قفل کاپوت 
 • کورکردن شاسی درب 
 • قفل زاپاس  
 • پیچ ضدسرقت چرخ 

برای اینکه بتونید درب صندوق رو خودرو ساینا ایمن سازی کنید میتونید از اپلیکیشن کیت کارز درخواست بدید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *